Cerrad to znana polska marka, jaka oferuje płytki ścienne i podłogowe wysokiej klasy. Firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży, co przekłada się na spełnianie potrzeb odbiorców. Przedsiębiorstwo ma na swoim koncie wielomilionowe inwestycje, które przekładają się na pełną automatyzację procesową, bez strat w jakości produktów. Klienci zyskują pewność niezawodności i zadowolenia podczas zakupu płytek do wielu wnętrz. Płytki w dzisiejszych czasach są stosowane w wielu pomieszczeniach. Spełnią swoje zadania w salonie, jadalni, łazience, czy też sypialni. Jak dokonać wyboru? Co oferuje marka Cerrad? Gdzie znajdziemy eleganckie płytki podłogowe i ścienne?

Płytki ścienne i podłogowe

Jak wybrać najlepszy model płytek do domu? Pamiętajmy o tym, że wiele zależy od stylu aranżacji pomieszczenia, gdzie zamierzamy wykorzystać płytki. Dobrym rozwiązaniem jest połączenie zróżnicowanych modeli, co pozwoli stworzyć niezwykłe wariacje. Przykładowo płytki ceramiczne kamienne zestawimy z innowacyjnymi dodatkami. Możemy dzięki temu przełamać przewidywalne schematy. Cerrad oferuje wiele rozmiarów standardowych i niestandardowych. Najpopularniejszymi modelami są tutaj:

  • płytki inspirowane betonem,
  • płytki w stylu calacatta,
  • płytki, jakie imitują naturalny kamień,
  • płytki stylizowane na marmur,
  • płytki, jakie imitują drewno.

Producent zadbał o oczekiwania każdego klienta, który może wybierać wśród wielu rozmiarów i wzorów płytek. Nie bez znaczenia jest wysoka jakość. Płytki mają nam służyć w domu przez wiele lat, dlatego trwałość jest ważną cechą.

Szeroki wybór płytek Cerrad

Podłogowe płytki stawiają na wysokogatunkowy gres, który doskonale spełni swoje zadania w hotelach, firmach, restauracjach, domach i mieszkaniach prywatnych. Gdzie znajdziemy płytki Cerrad? Najlepszą opcją jest zakup w sklepie online, co daje wiele możliwości. Przy każdym produkcie znajdziemy szczegółowe opisy. Takie zakupy pozwalają zaoszczędzić czas i koszty. Nie musimy martwić się chodzeniem po sklepach i dojazdem do miasta. Złożenie zamówienia jest bardzo łatwe i sprawne, dlatego każdy klient sobie poradzi z takim zakupem.

Cerrad wykorzystuje nowoczesne materiały, wysoką klasę ścieralności i unikalne wzory. Dostawa pod same drzwi sprawi, że nie będziemy nawet wychodzić z domu. Nie od dziś wiadomo, że zakup płytek ściennych i podłogowych bywa nie lada zadaniem. Jeśli potrzebujemy pomocy, skorzystajmy z doradztwa w sklepie online. Eksperci służą wsparciem na każdym etapie doboru płytek ceramicznych.